FOXBLOG

Artykuły i Publikacje

Strzelanie, Imprezy Integracyjne

W dużych i średnich firmach bardzo ważna jest integracja pracowników. Jeżeli pracownicy potrafią współdziałać, potrafią się ze sobą komunikować na odpowiednim poziomie, pozytywnie wpływa to na wyniki ich pracy. Nie jest więc dziwne, że tak wiele dziś przeznacza się na imprezy i wyjazdy integracyjne. Nie zawsze taki wyjazd to musi być akurat bal czy pobyt w ośrodku wypoczynkowym.

Strzelanie, Imprezy Integracyjne

Ludzie łatwiej się integrują w czasie wspólnego działania, zwłaszcza na powietrzu. Imprezy integracyjne organizowane przez firmę Gotoshoot opierają się na kursach w obsłudze broni i strzelaniu. Zajęcia takie uczą nie tylko obchodzenia się z bronią, ale również tego jak należy się zachować, gdy ktoś obok nas strzela lub wyciąga broń do strzału. W wielu osobach sam widok broni wywołuje panikę. Obycie się z nią, łagodzi ten lęk. W dużych firmach, gdzie wiele może się zdarzyć, to bardzo przydatne. Panika bowiem nigdy nie podpowiada dobrych rozwiązań. Imprezy firmowe na profesjonalnej strzelnicy pozwalają więc nie tylko zintegrować się pracownikom ale również zdobyć nowe, przydatne umiejętności.

Strzelanie do celu, do rzutków, nauka przeładowywania broni, jej zabezpieczania i odbezpieczania, czyszczenia itp. to jednak przede wszystkim ciekawie spędzony czas. Jest to czas spędzany z osobami, które na co dzień spotyka się w pracy leczy wtedy nie ma czasu lepiej się poznać, pogadać. W czasie imprezy integracyjnej na świeżym powietrzu firma Gotoshoot zapewnia opiekę profesjonalnych instruktorów, którzy dbają nie tylko o zdobywanie umiejętności ale również bezpieczeństwo wszystkich uczestników. Na życzenie firmy wykupującej czas na strzelnicy dla pracowników może być zamówiony catering i napoje. Całe wydarzenie może być uwiecznione na zdjęciach lub filmach prywatnych uczestników lub na życzenie ktoś z obsługi może upamiętnić te chwile.

Z doświadczenie firmy Gotoshoot wiadomo, że osoby, które na strzelnicy po raz pierwszy pojawiły się właśnie w ramach imprezy integracyjnej, później wracają na zajęcia indywidualne lub bardziej profesjonalne kursy. Dla wielu osób strzelanie staje się hobby lub sposobem na odreagowanie stresów w pracy.

Strzelanie, Imprezy Integracyjne


© 2019, admin. All rights reserved.