FOXBLOG

Artykuły i Publikacje

Elektryczne masażery – rozwiązanie dla każdego

Elektryczne masażery – rozwiązanie dla każdego

W dobie dzisiejszego, dość stresującego życia, wielu osobom przydaje się codzienna dawka rozluźnienia. Idealnym ku temu rozwiązaniem są elektryczne masażery sprawdzonych firm. Dzięki nim możesz masować brzuch, plecy, ramiona, kark, a nawet głowę. Co więcej, nie potrzeba do tego żadnego wysiłku, a raz zainwestowane pieniądze zwracają się po wielokroć.

Jak działa masażer?

Cały sekret tkwi w zapewnianiu odpowiednich wibracji, które oddziałują na skórę. W ten sposób dochodzi nie tylko do masowania wybranej części ciała, lecz również do rozbicia cząstek cellulitu, który znajduje się pod skórą. Skóra staje się bardziej jędrna, do tego jest wygładzona i znikają z niej nieestetyczne wklęsłości. Pamiętajmy, że poziom ukrwienia skóry posiada strategiczne znaczenie dla jej ładnego wyglądu. Korzystanie z masażerów sprawia, że krew w tkance podskórnej krąży szybciej, tlen jest bardziej sprawnie rozprowadzany, a w efekcie skóra po prostu ładniej się prezentuje.

Kiedy można z niego skorzystać?

W praktycznie każdej chwili – w momencie relaksu przed telewizorem, z książką, podczas opalania się, a nawet przy nauce czy pracy. Świetnie sprawdzają się także po treningu, gdyż pozwalają unikać nieprzyjemnych zakwasów dzień po. Ogólnie każdy masażer pozwala na chwilę relaksu po dniu pełnym wysiłku. Niektóre z modeli posiadają kształt specjalnie dopasowany do tego, jaką funkcję mają pełnić. W ten sposób, masażer LAGOS posiada trzy wypustki masujące, które nadają się do łagodzenia napięć w okolicach karku. Podobnie działa masażer CHERIS, który dodatkowo możemy podpiąć do prądu poprzez kabel. Obydwa modele są dostępne w opcji z nadrukiem, dlatego mogą stanowić ciekawą formę gadżetu firmowego, z którego Twoi współpracownicy na pewno się ucieszą.

Korzyści dla zdrowia

Zrelaksowane ciało to nie tylko kwestia dobrego samopoczucia. Usunięcie napięcia z ciała poprawia również nasze zdrowie. Udowodniono bowiem, że długotrwały stres posiada bardzo szkodliwe skutki dla naszego ciała, przyczynia się do wiecznego poczucia zmęczenia, a nawet wystąpienia depresji.

© 2017, admin. All rights reserved.