FOXBLOG

Artykuły i Publikacje

Odmładzanie i chirurgia

Chyba najbardziej kobiety są wyczulone na punkcie swojego wyglądu. Wszystkie chcą wyglądać pięknie i młodo przez całe swoje życie. Na drodze do młodego wyglądu są skłonne do wielu poświęceń i wyrzeczeń. Obecnie, bardzo rozwinięta chirurgia plastyczna, jest dla nich ogromnym wsparciem. Na pierwszy ogień jednak idą różne zabiegi odmładzające, nieinwazyjne. Kosmetyka tu obecnie również dużo potrafi zdziałać. Maseczki, pilingi, kąpiele to coś co pomaga regenerować i odżywiać skórę twarzy i całego ciała.
Gdy zmarszczki są zbyt głębokie na redukcje ich poprzez zawierające kolagen kremy i maseczki, do akcji wkracza skalpel. Przede wszystkim zabiegami chirurgicznymi usuwa się tzw. worki pod oczami, naciąga skórę twarzy i czoła, by była gładsza. Dzięki temu poprawia się również owal twarzy, co sprawia, że automatycznie wyglądamy młodziej. Charakterystyczne bowiem dla starzenia się jest to, że powoli zmienia się owal twarzy, skóry staje się jakby więcej przez to, twarz staje się nalana i pomarszczona. Zabiegi odmładzające te nieinwazyjne jak i te chirurgiczne pomagają nam w walce z upływem czasu. Jednak by można było mówić o efektach długotrwałych, trzeba odpowiednio o siebie dbać, ćwiczyć tak by tkanka tłuszczowa nie rozciągała skóry, która z wiekiem traci elastyczność i możliwość kurczenia się. więcej o zdrowiu
Zbyt wiele centymetrów w udach można rozwiązać przez liposukcje, jednak to nie do końca jest dobre rozwiązanie, gdy skóra już nie kurczy się tak bardzo, jak wtedy, gdy była młodsza. Trzeba to wziąć pod uwagę zanim uznamy, że liposukcja zlikwiduje zupełnie nasz problem. Czasem lepiej   jednak spędzić trochę czasu w siłowni i w ten sposób rozwiązać problem, niż zmagać się z problemami po zabiegu inwazyjnym przecież, jakim jest liposukcja. Inna sprawa, że czasem nic nie pomaga i zabieg chirurgiczny, to jedyne wyjście.

© 2018 – 2019, cubus. All rights reserved.