FOXBLOG

Artykuły i Publikacje

Branża Motoryzacyjna

Branża motoryzacyjna bardzo prężnie się rozwija, by nadążyć za nowościami, zmianami przepisów, trendów trzeba na bieżąco śledzić informacje docierające do nas ze świata. Wyszukiwanie takich rzeczy w różnych źródłach jest męczące. Na szczęście jest serwis demot.pl, gdzie w jednym miejscu można znaleźć wszystkie interesujące nas dane.

Oferta tego serwisu jest bardzo rozbudowana. Poza wspomnianymi nowościami w formie newsów, są tu również ogłoszenia kupna/sprzedaży czy też oferty usługowe. Możesz więc za pośrednictwem serwisu demot.pl znaleźć i kupić wymarzone auto, zamówić holowanie, gdy samochód zawiedzie twoje oczekiwania czy też kupić używane części samochodowe, gdy naprawa nowymi częściami przekracza wartość auta. Jeżeli zaś twoje auto nie opłaca się naprawiać, poprzez serwis znajdziesz opłacalną ofertę stacji demontażu pojazdów i ich złomowania. Złomowanie auta, czy oddanie go do stacji demontażu pojazdów dziś naprawdę się opłaca. Z aut odzyskiwane są części zamienne do naprawy innych aut, rzadkie metale szlachetne i inne elementy, które jeszcze mogą się przydać. Metalowe części karoserii trafiają do hut, gdzie są przetapiane na stal. Nic zatem dziwnego, że za stare auto można dziś tak wiele otrzymać, w chwili jego złomowania.

Z tego samego powodu na serwisie jest tak bogata oferta używanych części samochodowych. Pozyskiwane są one bowiem w stacjach demontażu pojazdów z aut złomowanych. Dziś na auto złom trafiają nie tylko auta bardzo stare. Bardzo często trafiają tam auta kilkuletnie, które zostały zbyt silnie rozbite w wypadku by opłacalne było ich naprawianie. Często taka naprawa ze względu na uszkodzenie podwozia jest w ogóle nie możliwa. Możliwe jest jednak odzyskanie wielu części zamiennych, które są w doskonałym stanie i mogą zostać użyte do naprawy innego auta. Znajdziesz je właśnie na serwisie demot.pl.

© 2018, admin. All rights reserved.