FOXBLOG

Artykuły i Publikacje

Modne koszulki reklamowe

Koszulki reklamowe to na pewno dobry produkt marketingowy.  Chyba nie ma osoby która nie lubiła by dostawać czegoś zupełnie za darmo, dlatego agencje reklamowe prześcigają się w pomysłach na dodatki reklamowe. W obecnych czasach kawałek papieru w postaci ulotki reklamowej to zdecydowanie z a mało aby zaistnieć w branży.

Zawieszki zapachowe, długopisy czy notesiki to dosyć oklepana ale sympatyczna forma reklamy. To rzeczy które w zasadzie zawsze się przydadzą. Podczas ich wykorzystywania potencjalny klient ma styczność z logo firmy co w zasadzie jest już spełnieniem założonego zadania. Jednak aby liczyć na dobre efekty przeprowadzonej kampanii z gadżetami należy postawić na nieco droższe artykuły, odzież i ekologiczne torby to ostatnio bardzo modny kierunek, mimo że wiele firm w swych akcjach postanowiło rozdawać lniane lub bawełniane torby na zakupy jest to nadal często zamawiany produkt, taka siatka na pewno się przyda, w odróżnieniu od przypinek i smyczy. A ponadto jest obecnie czymś bardzo trendy. Przez studentów najmilej widzianymi produktami promocyjnymi są kubki – wiadomo służą do przygotowywania zupek i ciepłych napojów. Jako że gdy mieszka się pod dachem z innymi żakami łatwo o zniszczenie tego artykuły dlatego kubków nigdy za dużo w akademiku czy studenckim mieszkaniu.  Innym równie pożądanym produktem są koszulki reklamowe. Wiadomo kiesa studencka nie zawsze jest tak zasobna w środki finansowe, żeby pozwolić sobie na rozrzutne życie. Ubrania to w przypadku braku środków finansowych produkt drugiej potrzeby. Dlatego studenci chętnie noszą t-shirty, otrzymane na akcjach promocyjnych. Taki produkt wcale nie musi być obciachowy, wręcz przeciwnie, niektóre egzemplarze budzą zazdrość, zwłaszcza te, które wyposażone są w ciekawe zdjęcie, komiks czy obrazek. Jednak pomimo wszystko towarem reklamowym, który ma największe powodzenie są pen drivery, mimo tego że ich cena w ostatnim czasie znacznie zmalała, są tym co jest przydatne w obecnym zcyfryzowanym świecie.  Nośnik elektronicznych danych jest tym co zajmuje miejsce pierwsze na studenckiej liście gadżetowych przebojów.

Każda firma chcąc pozyskać nowych klientów, jak i nie chcąc stracić starych musi dbać o swój wizerunek na mieście. W mentalności ludzi tak jest zakodowane że liczą się firmy, których logo jest znane. Zapamiętane na plakatach przystankach czy bilbordach. Koszulki reklamowe to także coś co pozwala wykształcić dobrą opinię o przedsiębiorstwie.

© 2012 – 2014, katarzyna1. All rights reserved.