FOXBLOG

Artykuły i Publikacje

W to mężczyźni nie chcą uwierzyć!

Okazuje się, że mężczyźni nie są tak silni i pozbawieni wątpliwości, jak próbuje nam wmówić społeczeństwo. Wbrew pozorom wielu mężczyzn jest dość niepewna siebie, zwłaszcza jeżeli chodzi o sferę seksualności. I mimo tego, że większość kobiet powtarza hasło twierdzące, że rozmiar nie ma znaczenia – oni  tym rozmiarem często bardzo się przejmują.

Nic dziwnego – męski członek bardzo często jest nazywany ich męskością. I jakiekolwiek problemy z nim związane, mężczyźni odbierają właśnie jako atak na ich męskość. I dzieje się to nie tylko, kiedy mowa o sprawności mężczyzny w łóżku.

Panowie mają niezliczone kompleksy na punkcie swojego członka. Stąd rosnąca popularność  takich specyfików jak Xtrasize , a nawet odpowiednich operacji kosmetycznych. Jednak problem sprowadza się nie tylko do rozmiaru.

Od jakiegoś czasu w telewizji pojawiają się spoty kampanii ostrzegającej przed rakiem prostaty. Mężczyźni nie chcą się badać, nie chcą się leczyć, a już na pewno nie są przygotowani na to, aby do takiej choroby się przyznać. Zdawać by się mogło, że wszystko, co znajduje się poniżej męskiego pasa – objęte jest strefą tabu.

Równie ważne jest uświadomienie panom, że problem bezpłodności może być i ich problemem. Każdego roku ogromna ilość kobiet poddaje się badaniom na bezpłodność i poszukuje eksperymentalnych metod leczenia. Robią one to, podczas gdy prawdziwy powód trudności z zajściem w ciążę leży nie po ich stronie, a po stronie ich partnerów. Panowie jednak rzadko chcą przyjąć do myśli, że problem z poczęciem dziecka może być spowodowany przez nich. O wiele lepiej i łatwiej jest zrzucić „winę” na partnerkę. Bo właśnie postrzegają to w ramach winy.

© 2013, marlena. All rights reserved.