FOXBLOG

Artykuły i Publikacje

Modne dodatki do Ślubu

Ślubne stylizacje są chyba najbardziej wymagające. Tu nic nie może być przypadkowe a w wielu wypadkach pod uwagę należy brać również tradycję. Coś niebieskiego, coś starego, coś pożyczonego itp. Tak, tu trzeba naprawdę starannych przygotowań. Oczywiście najważniejszym elementem tego szaleństwa mody jest oczywiście suknia ślubna. zobacz Najpierw trzeba znaleźć odpowiednią, która będzie pasować do sylwetki, do urody przyszłej panny młodej a przede wszystkim musi pasować samej młodej.
To nie są proste wymagania, dlatego sukni ślubnej z reguły szuka się tygodniami, jeżeli nie miesiącami. Dopiero, po zakupie sukni, dobierane są dodatki. Obecnie coraz częściej diadem zastępuje stroiki, wianki czy welony. Takie rozwiązanie wybierane jest głównie z wygody, poza tym, dzięki temu panna młoda czuje się jak księżniczka w tym najważniejszym dla siebie dniu. Jako nakrycia głowy sprawdzają się również kapelusze, moda na nie przyszła wprost z angielskiego dworu, gdzie na ważnych uroczystościach po prostu nie wypada kobiecie, by miała odkrytą głową. Kapelusze do ślubnych kreacji są różne, jedne efektowne, duże, inne z kolei przypominają raczej stroiki niż kapelusze. W każdym razie, każde z rozwiązań jest obecnie niesamowicie modne.

Dodatki ślubne dobierane są nie mniej starannie niż sama suknia ślubna. Ślubna stylizacja po prostu musi być idealna, innego wyjścia nie ma po prostu. Z reguły największy problem stanowią buty, które nie tylko mają być odpowiednie pod względem wyglądu ale również muszą po prostu być wygodne. Nie ma co się oszukiwać, buty to często największa zmora panny młodej w czasie wesela i ślubu. Dlatego stylizacja, stylizacją ale buty należy kupić odpowiednio wcześnie i je po prostu rozchodzić. Inaczej na trwałe zapiszą się we wspomnieniach.

© 2015 – 2019, cubus. All rights reserved.