FOXBLOG

Artykuły i Publikacje

Apartamenty pod wynajem w Krakowie

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Firma LuxuryApartments zajmuje się wynajmem apartamentów w samym sercu Krakowa. Posiada atrakcyjne lokale w odrestaurowanych, urokliwych kamienicach. Wszystkie rezydencje można wynająć na krótki ale również dłuższy pobyt w tym mieście. Pierwsza lokalizacja to rezydencja Biskupia 4. Dawniej kamienicę zwano „Domem nad Młynówką”. Dawniej bowiem było tu koryto rzeki Rudawy i zwano ją właśnie Młynówką Królewską. Dopiero powódź w 1903roku, która wyrządziła ogromne szkody w tej części miasta doprowadziło do tego, że Młynówkę zasypano a rzece przekopano nowe koryto w bezpieczniejszym dla miasta miejscu.

apartamenty pod wynajem w Krakowie

Kolejna lokalizacja apartamentów to dawniej zwana „ Rezydencją na piaskach” odrestaurowana kamienica przy ulicy Krupniczej 7. Ogromną zaletą jest to, że umiejscowiona jest przy spokojnej ulicy, co gwarantuje spokój o każdej porze doby. W pobliżu jest Teatr Bagatela, rynek główny, Wawel, oraz stara dzielnica Kazimierza z licznymi klimatycznymi kafejkami i restauracyjkami.  Trzecia rezydencja, w której firma LuxuryApartments posiada apartamenty, znajduje się przy ulicy Radziwiłłowskiej 33A. Znajduje się ona w samym centrum starej części miasta. Z dala widać jej neobarokową wieżę z kopułą. W pobliżu znajduje się teatr im. J. Słowackiego, Wawel, kościół Mariacki, oraz inne zabytki starego Krakowa.

Apartamenty pod wynajem w Krakowie

We wszystkich rezydencjach wyznaczona jest część wspólna dla mieszkańców i wynajmujących apartamenty. W tej części znajduje się Spa, basen, fitness. Jest więc możliwość zrelaksowania się po całodziennym zwiedzaniu lub pracy.

Wszystkie dostępne apartamenty są urządzone nowocześnie. Pomieszczenia są jasne i przestrzenne. W lokalach znajduje się również nowoczesny sprzęt AGD kuchenny oraz pralki i suszarki, żelazka. W sypialniach są telewizory a w salonach również inny sprzęt RTV.

Pobyt w takim apartamencie jest prawie tak komfortowy jakbyśmy byli we własnym domu. Rezerwację trzeba zrobić minimum 14 dni przed planowanym terminem, w sezonie wakacyjnym lub świątecznym warto zrobić to jednak znacznie wcześniej.

Osoby podróżujące z małymi dziećmi mogą liczyć na wstawienie przez dozorcę  specjalnego łóżeczka dla dziecka, krzesełka do karmienia. Należy jednak takie zapotrzebowanie zgłosić odpowiednio wcześniej.

© 2019, admin. All rights reserved.