FOXBLOG

Artykuły i Publikacje

Gdzie wyjechać w lecie 2017?

Gdzie wyjechać w lecie 2017?

Gdy lato zbliża się wielkimi krokami, my zaczynamy interesować się letnimi propozycjami na spędzenie wspaniałych wakacji. Szukając miejsc ciekawych oraz pełnych słońca, warto jest zapoznać się z ofertą jaką, posiada strona ewakacje.pl. Są to jedne z najlepszych propozycji na lato 2017.

Cypr – wybór numer jeden

Cypr to znany i lubiany kierunek wakacji wśród turystów całego świata. Nic dziwnego, ponieważ tamtejsza architektura, która stanowi ciekawy miks wpływów europejskich oraz arabskich, jak i klimat stanowią atrakcje, które z pewnością przypadną do gustu niejednej osobie. Bardzo ceniona jest na przykład miejscowość Larnaka, w której mieszczą się zabytki takie jak dawny fenicki port oraz Cerkiew św. Łazarza.

Greckie wakacje

Grecja posiada swój swoisty urok. Gdy myślimy o tym kraju, którego większą część stanowią piękne wyspy, to przed oczyma mamy intensywnie niebieską wodę oraz malowane na biało domy. Grecja to także jedna z najbardziej bogatych kultur, która sięga czasów Starożytności. Wybierając się do Grecji na wypoczynek możemy korzystać ze zwiedzania zabytków liczących sobie tysiące lat, a także odpoczywać na jednej z setek piaszczystych, białych plaż. Polecamy wycieczki do miejsc mniej znanych takich jak Chalkidiki oraz tych posiadających swoją sławę, czyli na przykład na wyspę Korfu.

Hiszpańskie klimaty

Hiszpania to kraj wiecznej zabawy i pięknych zabytków. Na hiszpańskich wybrzeżach znajdują się liczne hotele, a także kluby i restauracje, które zapewniają turystom atrakcje przez całą dobę. Jak choćby na wiecznie słonecznym i pięknym Costa del Sol.

Bułgaria

Bułgaria zapewnia nam słońce, wypoczynek oraz atrakcje w stosunkowo niskiej cenie. Idealna do wypadów z dziećmi. Podczas urlopu w Bułgarii przeżyjemy niezapomniane chwile kąpiąc się w ciepłej wodzie, czerpiąc z miejscowych atrakcji, poznając lokalne przysmaki i zwyczaje, a także odpoczywając na plaży zalanej słońcem.

© 2017, admin. All rights reserved.