FOXBLOG

Artykuły i Publikacje

Tajniki odpowiednio dopasowanej bielizny

Jeszcze do niedawna Polki nie zwracały zbyt dużej uwagi na potrzeby swojego biustu, ale teraz się to zmieniło. Wiele wniosła wiedza o konsekwencjach zdrowotnych źle dobranych staników oraz brafitting mówiący o tym, jakie modele biustonoszy są dostępne na rynku i jak je dobierać do kobiecych biustów. Szkoda, że tak późno pojawiła się możliwość dobrego traktowania biustów. Właściwe dobranie stanika niesie za sobą wiele korzyści. Chodzi tu o zdrowie kobiety, która po odpowiednim dobraniu stanika może poczuć się o wiele lepiej – będzie swobodnie oddychać, przestanie ją boleć kręgosłup. Dzięki dobrze dobranym stanikom fiszbiny ani paski nie wrzynają się w delikatne kobiece ciało, tylko pozostają na właściwym miejscu przyczyniając się do delikatnego formowania biustu, a nie do powodowania tortur. Chodzi także o wygląd samych piersi i całej sylwetki. Jeśli piersi zostaną uniesione, to poprawi się ich forma i to niezależnie od tego, czy są małe, czy duże. Zyska też cała sylwetka.

Brafitting

Czym jest brafitting? To prawdziwa sztuka ułatwiania życia kobietom poprzez dobór odpowiedniej bielizny. Odpowiednio dopasowana bielizna jak każda dziedzina wiedzy ma swoje sekrety, ale wiele już wiemy i warto kierować się tymi wskazówkami, aby wybierać staniki w taki sposób, aby nam naprawdę służyły, a nie były źródłem okropnego dyskomfortu. Tak więc dobierajmy odpowiednio szerokość obwodu. Nie może ani wrzynać się w ciało, ani być zbyt luźny. Jak to sprawdzimy? Wystarczy mając na sobie stanik pociągnąć obwód. Przyjrzyjmy się, co się dzieje. Jeśli obwód pozostaje na swoim miejscu, to stanik jest wart kupienia. Jeśli jednak rozciąga się na kilka – kilkanaście centymetrów – nie będziemy z niego zadowolone. Tak więc nie możemy pozwolić sobie na to, aby opadał z przodu, a z tyłu podchodził pod łopatki. Drugą kwestią, na którą należy zwrócić uwagę, jest odpowiedni dobór miseczki. Korzystajmy ze staników tych producentów, którzy oferują szeroką rozmiarówkę.

Jeśli dobieramy biustonosze – przypomnijmy sobie, jakie informacje daje nam brafitting, a uda nam się w sklepie internetowym lub stacjonarnym wreszcie kupić stanik swoich marzeń.

© 2012 – 2014, katarzyna1. All rights reserved.