FOXBLOG

Artykuły i Publikacje

Laryngolog Janusz Michalak

Czynniki takie jak ogromne zanieczyszczenie powietrza oraz hałas, który w miastach przekracza wszelkie normy, wpływaj na coraz powszechniejsze choroby i schorzenia laryngologiczne. Jeśli obserwujemy u siebie niepokojące objawy, zawsze szukamy wtedy najlepszego specjalisty.

Znalezienie dobrego specjalisty staje się priorytetem szczególnie wtedy, gdy choruje dziecko. W Krakowie szczególnie polecanym specjalistą jest doktor medycyny Janusz Michalak. Na stałe pracuje on jako kierownik oddziału laryngologii w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie. Specjalizuje się w laryngologii dziecięcej. Udziela on konsultacji ale również wykonuje badania takie jak rynomanometria, badanie audiometryczne, badanie stroikami, rynoskopię, biopsję wewnątrzkrtaniową, otoskopia, akumetria.

Ponadto wykonuje również wszystkie zabiegi laryngologiczne takie, jak  usunięcie migdałków, tracheostomię, usuwa ciała obce, usuwa polipy z przewodu słuchowego, wykonuje korekty przegrody nosowej, tonsillektomię, septoplastykę, nacina ropnie, zakłada dreny wentylacyjne. W internecie można znaleźć bardzo wiele pozytywnych opinii na temat leczenia czy podejścia do pacjenta, jakie reprezentuje doktor Janusz Michalak.

Jeżeli zatem chcesz, by twój przypadek był potraktowany indywidualnie i profesjonalnie,  koniecznie zarejestruj się na konsultację u doktora Michalaka. Wykonuje on badania diagnostyczne na nowocześniejszym sprzęcie, co znacząco ułatwia działanie i sprawia, że znacznie mniejsza jest granica błędu wyników. Jeżeli trzeba udać się do specjalisty, zawsze warto stawiać na tego, o największej renomie.

© 2017, admin. All rights reserved.