FOXBLOG

Artykuły i Publikacje

Salony mody ślubnej

Sieć sklepów studia mody Evita, to miejsca, które obowiązkowo powinny być odwiedzone przez przyszłych nowożeńców. Znajdują się one w Krakowie, Katowicach, Tychach, Gliwicach, prowadzą tam sprzedaż damskiej i męskiej garderoby ślubnej, a także wszelakich dodatków związanych z modą ślubną. Suknie ślubne Kraków, oraz suknie wieczorowe to bogaty asortyment ponad 500 modeli dostępnych w salonach studia mody Evita, gwarantują nawet najbardziej wymagającym klientkom dokonanie właściwego i trafnego wyboru.
Mogą one przy tym liczyć na pomoc wykwalifikowanego personelu i doświadczonych stylistek, służących fachową radą przy wyborze ślubnej kreacji. Warto w tym miejscu nadmienić, iż wszystkie suknie ślubne Katowice oraz suknie wieczorowe oferowane w salonach mody Evita posiadają szeroką skalę rozmiarów. Dostępność sukien w przedziale od 34 do 52 jest znacznym ułatwieniem dla wielu kobiet przy wyborze odpowiedniego modelu sukni.
Dla przyszłych panów młodych, studio mody Evita przygotowało bogatą ofertę fraków, garniturów ślubnych i smokingów wraz z całym asortymentem dodatków w postaci koszul, krawatów, kamizelek, a także pasów, much, cylindrów, plastronów. więcej na velon.pl
Oferta sieci sklepów studia mody Evita, to również bogaty asortyment bielizny, obuwia, galanterii skórzanej, elementów nakrycia głowy, czy nawet biżuterii.
Wszystkie kolekcje studia mody Evita przygotowane zostały z myślą o szerokim spectrum klientów, zarówno tych pragnących przeznaczyć na zakup ślubnych kreacji więcej środków, jaki i dla tych o mniej zasobnych portfelach. Sprawia to, że odwiedzający sklepy studia mody Evita mogą liczyć na udane, bezstresowe zakupy, będące początkiem radosnych przygotowań do uroczystości ślubnych. Bo, jeśli w wielkim stylu, to zawsze z Evitą!

© 2015 – 2019, evita. All rights reserved.