FOXBLOG

Artykuły i Publikacje

Uroczystości ślubne

Uroczystości ślubne związane są z wieloma ważnymi wydarzeniami poprzedzającymi samą uroczystość. Daje się zauważyć, że obecnie coraz więcej osób przykłada więcej uwagi do samych przygotowań związanych ze ślubem i weselem, niż do samego ślubu. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że coraz więcej rzeczy robimy po prostu na pokaz. Suknie ślubne wybierane są nie pod kontem tego, jak w nich wygląda przyszła panna młoda ale więcej jest tu związane z panującą w danej chwili modą ślubną a także tym, jakie wrażenie dana kreacja zrobi na zgromadzonych na uroczystości gościach.
Mało kto decyduje się na kreacje ładną i niedrogą. Poszukiwane są kreacje rzucające się w oczy, drogie a im zamożniejsi rodzice młodej, tym kreacja musi być droższa. Podobnie zresztą sprawa się ma w kwestii ubioru pana młodego. Garnitury ślubne to obecnie również kwestia mody, metki i ceny. Często jest tak, że strój młodego jest nie mniej drogi niż kreacja panny młodej. Nie ma tu żadnego znaczenia, że to strój na jeden występ a później najczęściej ginie gdzieś w głębi szafy. Moda ślubna kliknij http://velon.pl coraz częściej wypiera rozsądek.
Wszystko dzieje się na pokaz dlatego tak ważne są przygotowywania. Wybieranie i kupno rzeczy na ślub i wesele urasta do rangi wydarzenia bardzo podniosłego. Wszystko jest po kilka lub kilkanaście razy sprawdzane, dopasowywane tak by wszystko ze sobą idealnie współgrało. Nie może tu być najmniejszej wpadki bo przecież, co luzie powiedzą. Sam ślub później jest ciągłym sprawdzaniem czy wszystko jest w porządku, czy wszystko wygląda tak jak powinno a nie przeżywaniem samej przecież tak ważnej uroczystości. Refleksja przychodzi z reguły dopiero w kilka dni po ślubie, gdy emocje zaczynają już opadać. Dopiero wtedy młodzi zaczynają naprawdę przeżywać to co się wydarzyło właśnie w ich życiu.

© 2011 – 2014, evita. All rights reserved.