FOXBLOG

Artykuły i Publikacje

Obniżka cen na wycieczki na Wyspy Kanaryjskie!

Obniżka cen na wycieczki na Wyspy Kanaryjskie!

Wyspy Kanaryjskie – któż z nas nie marzył o tym, by właśnie na nich spędzić wakacje? Ze stroną ewakacje.pl takie marzenie może stać się rzeczywistością. Ceny wycieczek na Wyspy Kanaryjskie sukcesywnie spadają, dzięki czemu mogą Państwo wybrać się na wakacje w tym do niedawna egzotycznym i dalekim, a dziś niezwykle dostępnym kierunku. Dlaczego zatem warto wybrać się na Wyspy Kanaryjskie?

Pogoda przez cały rok

Wybierając się na Wyspy Kanaryjskie nie musimy przejmować się tym, że pogoda nam nie dopisze. Wręcz przeciwnie, jest to bowiem miejsce wiecznego lata i niezależnie od pory roku, Wyspy Kanaryjskie stwarzają najlepsze warunki do odpoczynku w ciepłym, a jednocześnie przyjemnym klimacie. Pewną swoistą właściwością niektórych obszarów Wysp Kanaryjskich jest to, że nie występują na nich burze. Do tego pamiętajmy o wysokiej temperaturze wody, która w lecie wynosi średnio 22 stopnie Celsjusza. Wyspy Kanaryjskie to prawdziwy raj dla wszystkich zagorzałych miłośników sportów wodnych – nurkowania, surfowania, żeglowania.

Egzotyczna natura

Wyspy Kanaryjskie słyną z egzotycznych odmian roślin. Dzięki temu zapewniają prawdziwie niezapomniane widoki. Wyspy Kanaryjskie są niemal przez cały rok soczyście zielone, a szczególny kontrast tworzy z nimi lazurowa woda Oceanu. Bujna roślinna, a także księżycowe krajobrazy – to miejsce ma niejedną twarz. Warte zwiedzenia są także miejscowe Parki Narodowe. Plaże na Wyspach Kanaryjskich są jedyne w swoim rodzaju. Niektóre z nich składają się w całości z lekkiego, białego piasku, podczas gdy inne przypominają wulkaniczne krajobrazy. Jest to dostęp do natury, która w tak dużej różnorodności nie występuje nigdzie indziej.

Mieszkańcy oraz kultura

Wyspy Kanaryjskie słyną z tego, że są miejscem niezwykle gościnnym. Do tego posiadają szeroko rozbudowaną bazę turystyczną, dzięki czemu każdy z nas może dobrać odpowiednie dla siebie zakwaterowanie. Wyspy Kanaryjskie to również jedyna w swoim rodzaju kuchnia, która obfituje w zdrowe owoce morza, warzywa i smakowite miejscowe słodycze.

© 2017, admin. All rights reserved.