FOXBLOG

Artykuły i Publikacje

Jak zaplanować panieński?

Panieński to jedyny w swoim rodzaju wieczór. Dlatego warto aby zapadł w pamięci na długo. Aby tak było, musi się wyróżniać czymś szczególnym. W pierwszej kolejności należy określić wspólny budżet. Zweryfikuje to na co możecie sobie pozwolić. Pamiętajcie, że imprezę nie organizujecie dla siebie. Dlatego powinno się wziąć pod uwagę zainteresowania przyszłej mężatki. Wszak to Jej pierwsza i ostatnia tego typu impreza. Przeprowadźcie dyskretnie z Nią wywiad i dowiedzcie się na co ma ochotę.

Nauka tańca to świetny pomysł na wieczór panieński!

Imprezę na pewno rozpoczniecie w domu. Początek wieczoru panieńskiego można uprzyjemnić zabawnymi grami, które nadadzą klimatu i rozweselą babskie grono. Jeżeli dziewczęta liczą na coś bardziej oryginalnego, mamy na to receptę! Zamówcie instruktorkę tańca erotycznego. Zagwarantuje to znakomitą zabawę, a w dodatku nauczycie się ponętnie poruszać. Efekt zobaczycie w klubie!

Sesja fotograficzna i reportaż z imprezy

Myślałyście o sesji zdjęciowej dla Panny Młodej? Jest to świetny pomysł na panieński. Wyszykujcie Młodą od stóp do głów. Przyszykujcie stylizacje, zadbajcie o fryzurę i makijaż. Możecie również skorzystać z usług profesjonalistek. Po metamorfozie przyszła mężatka będzie super prezentować się w trakcie sesji. Chcecie więcej zdjęć? Zamierzacie wybrać się na miasto? Idealnym rozwiązaniem będzie zdecydowanie się na profesjonalnego fotografia, który zarejestruje imprezę od początku do końca na zdjęciach. W związku z tym, nie będzie musiały troszczyć się o aparat i pamiętać o robieniu zdjęć. Pamiętajcie! Rezerwację miejsca w klubie wykonuje się odpowiednio wcześniej.

A może panieński w SPA?

Wieczór panieński można uświetnić czymś nietuzinkowym. Myślałyście o SPA w domu? Specjalistka od masażu zapewni relaks. Na pewno będzie to w sam raz dla głównej bohaterki tego wieczoru, której przygotowania do ślubu dają się we znaki. Dobrym pomysłem jest zamówienie specjalistki od makijążu, fryzury i stylizacji paznokci, które zadbają o świetny wygląd tego wieczoru. Należyte przygotowanie powoduje późniejszą niezwykłą zabawę w klubie.

© 2013 – 2014, goodchoice. All rights reserved.