FOXBLOG

Artykuły i Publikacje

Dobra oferta w tanim hostingu

tani hostingWydaje się, że każdy tani hosting jest taki sam. A jednak firmy starają się jak najbardziej zachęcić do siebie zainteresowanych, więc parametry są różne. Ostatnio w sieci znalazłam bardzo ciekawą ofertę taniego hostingu. Oczywiście jest to promocja, ale jak za niecałe 10 złotych miesięcznie, to parametry są świetne. Więc przyjrzyjmy się jemu.

Powierzchnia i transfer taniego hostingu

Taki hosting jest rzadko spotykany. Trzeba przyznać, że parametry podane w podtytule posiadają dobrą liczbę. Pojemność dyskowa tego taniego hostingu wynosi 3 GB. Zazwyczaj w takiej cenie dostaje się tylko 1 GB. Tani hosting oferuje również transfer bez limitów, co jest jego wielkim plusem. Na pewno zapewni im to większą ilość klientów. Taki tani hosting pozwala na wysyłanie z serwera do strony nieograniczoną ilość danych. Fenomenalna sprawa.

Języki skryptowe, jakie posiada tani hosting

Nie zawsze tani hosting oferuje używania w nim wszystkich języków skryptowych. Zazwyczaj nie ma to wielkiego znaczenia, chyba że włada się jednym z tych, który jest mało popularny. Ten hosting oferuje je aż cztery. Są to: PHP, Perl, Python, Zend Framework. To chyba jedne z najbardziej znany, więc z pewnością na tym tanim hostingu może zarządzać każdy.

Inne parametry, które oferuje hosting

W ofercie taniego hostingu nieograniczona liczba baz. To świetna wiadomość. Dla tych, co maja duże wymagania, co do ilosci baz taka opcja jest idealna. Wszystko zależy od naszych wymagań. Hosting oczywiście zapewnia pomoc techniczną 24h na dobę. Jest to rzecz bardzo przydatna, ale także podstawowa przy tego typu rzeczach.

© 2012, grzecho. All rights reserved.