FOXBLOG

Artykuły i Publikacje

Wideofilmowanie i Fotografia Ślubna

Dobrego fotografa nigdy nie szuka się w ostatniej chwili, szczególnie, gdy chodzi o fotografie ślubną i wideofilmowanie ślubów fotkaslubna.pl czy innej, równie ważnej dla nas uroczystości. Zamówić usługę powinniśmy odpowiednio wcześnie. Ci najlepsi, przeważnie terminy mają zarezerwowane już z co najmniej kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Dlatego jeżeli mamy już termin ślubu ustalony, warto od razu zacząć przeglądać oferty.
Fotografia ślubna to przecież nie tylko sztuczne pozy zaraz po ślubie czy w jego czasie ale również w czasie przygotowań, gdzieś w plenerze, najczęściej w kilka dni po uroczystości, bo dopiero wtedy młodzi mogą znaleźć czas na sesję z prawdziwego zdarzenia. To wszystko należy jednak znacznie wcześniej ustalić. Coraz częściej jest tak, że ze zdjęć ślubnych, młodzi zamawiają drukowane na płótnie obrazy, tym samym zdjęcia muszą być naprawdę udane, wyjątkowe. Drugi ważny element uwiecznienia tego ważnego wydarzenia w życiu każdego człowieka, to film ze ślubu.

Kamerzysta nie może być przypadkową osobą, która nie mając zbyt wielkiego pojęcia o dobrych ujęciach, zabiera się za filmowanie ślubów. To musi być człowiek, który sam z siebie doskonale wie, co warto kręcić. Coraz popularniejsze jest nagrywanie ślubów z więcej niż jednej kamery. Wtedy ciekawszy film wychodzi po montażu. Filmy ślubne są oglądane przez lata, jako najlepsza pamiątka, dlatego nie mogą być nudne. Powinny zawierać wszelkie najciekawsze momenty uroczystości, które są ważne ale również sytuacje zabawne, które później na stałe wpisują się w rodzinną historię. Wybierać trzeba takiego specjalistę, który nie pozbawi nas możliwości oglądania tych momentów. Zresztą wystarczy poszukać informacji czy przejrzeć portfolio kamerzysty, by wiedzieć, czy posiada tą intuicyjną zdolność nagrywania wartych uwagi zdarzeń.

© 2017 – 2019, proad1. All rights reserved.