FOXBLOG

Artykuły i Publikacje

Wynajem Samochodu z Kierowcą

Podróże służbowe już nie muszą wcale być męczące. Można dziś odbywać je w sposób znacznie wygodniejszy, wręcz komfortowy. Oczywiście wiąże się to z dodatkowymi kosztami, lecz czy nasze dobre samopoczucie nie jest tego warte? Wynajem samochodów z kierowcą, to właśnie ten sposób by przejazdy z lotniska do hotelu, firmy czy do innego miejsca nie były już uciążliwe.

Wiemy doskonale, że znalezienie wolnej taksówki w obrębie lotniska graniczy z cudem. Dodatkowo, jeżeli nawet takową znajdziemy wcale nie oznacza, że do wyznaczonego miejsca dojedziemy najkrótszą trasą co oznacza nie tylko większe koszty ale przede wszystkim ryzyko, że nie będziemy na miejscu na czas. Transfery z lotniska za pośrednictwem wynajętego samochodu z kierowcą, który doskonale zna miasto i ma płacone za dostarczenie nas pod wskazany adres o czasie, to o wiele lepszy sposób.

Firmy oferujące takie usługi dbają o to, by klienci byli zadowoleni i tym samym częściej korzystali z ich usług oraz polecali ich znajomym. To dlatego, kierowca nie tylko wiezie nas do celu najlepsza trasą ale jest przydatny jeśli chcemy uzyskać informacje o tym, gdzie warto zjeść kolacje czy po prostu, które lokale lub miejsca w mieście warto odwiedzić. Transfery gości vip to przy okazji sposób by zadbać o dobre samopoczucie ważnych dla naszej firmy kontrahentów. Kierowcy bowiem ubrani są zawsze w garnitur, auta to głównie różne modele Mercedesa.

To zawsze robi wrażenie, warto więc z takich usług korzystać różnie w sytuacji, gdy spodziewamy się ważnych gości w mieście a nie mamy czasu lub warunków by samodzielnie odebrać ich z lotniska. Czasem po prostu nasza firma może nie posiadać aż tak reprezentacyjnych aut zamówienie takiej usługi wtedy jest jedynym rozwiązaniem.

© 2017, admin. All rights reserved.