FOXBLOG

Artykuły i Publikacje

Gwiazdy kina i estrady

Świat kina, seriali i muzyki zawsze nas fascynował. Trudno znaleźć kogoś, kto nie miałby swojej ulubionej piosenki, filmu czy serialu, kto nie miałby swojego ulubionego aktora, aktorki, lub artysty muzycznego. Takie zainteresowanie przekłada się na ogólne zainteresowanie show biznesem. Najbardziej zawsze interesują nas skandale z udziałem znanych osób, nawet jeżeli się niechętnie do tego przyznajemy.
Wiedząc, że znani i popularni ludzie mają wady i słabości, nam łatwiej jest pogodzić się z własnymi niedoskonałościami. Show biznes nie jest może za bardzo molarny jednak to wszystko sprawia, że tym bardziej wydaje się nam niezwykły. Ponuractwa i szarości mamy dość w swoim codziennym życiu, po to interesujemy się gwiazdami, by chociaż na chwile posmakować czegoś bardziej interesującego. Sama muzyka czy film schodzą na drugi plan szczególnie, że w przypadku filmu wiemy, że to obraz wyreżyserowany, a plotki na temat artystów są bardzo realne. Im bardziej skandaliczne zachowanie gwiazdy, tym bardziej nas interesuje, tym większe wzbudza emocje.
Często jest tak, że skandale związane z prywatnym życiem aktorów, przyciągają nas do kin podobnie jak skandaliczne zachowania muzyków sprawiają, że chętniej kupujemy ich płyty czy chodzimy na koncerty. Skandal dobrze się sprzedaje, a przecież show biznes na tym się opiera, na popularności i pieniądzach. Jak coś nie wzbudza zainteresowania, emocji, bardzo szybko znika z rynku, widać to chociaż by po liczbie artystów, którzy bardzo szybko zyskali popularność i równie szybko ją stracili. Szczególnie świat muzyki jest pełen takich gwiazd rozbłyskających jedynie na krótki moment. Przeważnie są to nazwiska związane z popularnymi programami z grupy reality show, które wypromowały gwiazdy, i które nie potrafiły podtrzymać zainteresowania swoją osobą. Po krótkim czasie znikały z okładek kolorowych pism i tym samym kończył się ich medialny żywot. Gwiazdy jednego sezonu, tak najczęściej się o nich mówi.

© 2017 – 2019, cubus. All rights reserved.