FOXBLOG

Artykuły i Publikacje

Najbardziej topowe ubrania z naszych szaf

Każda kobieta w swojej szafie posiada dziesiątki, o ile nie setki ubrań różnego rodzaju. Niektóre z nich darzone są szczególną sympatią, a nawet można powiedzieć – miłością. Z pewnością dla każdej dziewczyny jest to coś innego, chociaż są takie ciuszki, które są ubóstwiane przez każdą kobietę, ponieważ w jakiś dziwny, cudowny sposób „zmieniają” nas. Jest tak prawda?
Od lat obok spódniczek, czy sukienek, na swojej pionierskiej pozycji stoją szorty jeansowe. Są one na tyle uniwersalne, że mogą sprawdzić, że będziemy w nich wyglądać bardzo grzecznie i przyzwoicie lub też z odrobiną pazura w stylu Rebel. I to chyba dzięki temu zajmują one tak ważną pozycję w naszych garderobach. Co więcej pasują one do każdego rodzaju obuwia, dzięki czemu dają nam świetne możliwości stylizacyjne!

Chciałam także wspomnieć o dość młodym trendzie, do którego coraz więcej pań się przekonuje. Mam na myśli kombinezon damski. Jeszcze kilka lat temu kombinezony nie kojarzyły się nam dobrze, a teraz coraz więcej kobiet zachwyca nimi przechodniów na ulicach. Mnie osobiście także one urzekają, mają w sobie coś tak niesamowicie przyciągającego i zmysłowego, że niemal każdy mężczyzna obróci się za Tobą na ulicy z otwartą buzią, a dziewczyny będą czerwone z zazdrości. Bardzo fajne jest też to, że w sklepach możemy znaleźć nie tylko klasyczne, typowe kombinezony z długimi nogawkami, ale także takie wersje na upalną pogodę, a nawet widziałam takie, w których bez przeszkód mogło by się pójść na przyjęcie weselne i z pewnością zakładając je zrobiłoby się tam wielką furrorę!

© 2014 – 2015, invisio. All rights reserved.