FOXBLOG

Artykuły i Publikacje

Jak skutecznie poderwać dziewczynę? Kilka miejsc, w których poderwać można najbardziej…

jak poderwac

Jeśli ty, tak jak ja należysz do chłopaków, którzy deklarują się, że szukają dziewczyny, to wpisz poniżej swój mail, na który mam przesłać Ci najdogodniejsze miejsca poszukiwania dziewczyn w twoim mieście. Na początku jednak muszę podkreślić, że najgorszym miejscem na to by poderwać dziewczynę jest praca, czy szkoła. Tam spędzamy najwięcej czasu i gdy znajdziemy w tym miejscu partnerkę i założymy związek, a on niestety rozpadnie się powstaje wiele komplikacji. Przed zdecydowaniem się na związek z osobą z pracy, czy szkoły musisz sobie uświadomić, że jeśli coś nie wyjdzie będziesz zmuszony pomimo niechęci oglądać ją po kilka godzin dziennie.

Ta sytuacja z reguły nie należy do przyjemnych. Na pytanie jak i gdzie poderwać atrakcyjną dziewczynę najczęstsza odpowiedź pada na klub. To jedne z najciekawszych miejsc by szukać dziewczyny. Musisz jednak pamiętać, że jeśli idziesz z nastawieniem na podryw to musisz zapomnieć o piciu alkoholu. Postawienie drinka to typowe zachowanie w takim miejscu, jeśli jednak zdecydujesz się na wypicie ich kilku i nie za dobrze się czujesz to żadna dziewczyna nie potraktuje Cię poważnie. Jeśli twoje usposobienie jest raczej nieśmiałe i w partnerce szukasz podobnie małego temperamentu to klub nie jest najlepszym miejscem. To miejsce charakteryzuje się dużymi pokładami energii, jest w nim tłoczno, duszno i hałaśliwie, a wszystko wokół dzieje się dość szybko, więc musisz się zastanowić, czy takie środowisko jest dla Ciebie dobre i czy się w nim odnajdziesz. Jeśli potrzeba ci wskazówek jak zachować się w klubie wpisz poniżej swój mail, na który mam przesłać Ci kilka porad.

Jeżeli twoje usposobienie nie potrzebuje tak mocnych wrażeń i nie jesteś rozrywkowy warto zastanowić się jak poderwać dziewczynę na ulicy w centrach handlowych w parkach. Niektórzy twierdzą, że te miejsca są najodpowiedniejsze. Dające możliwość spokoju, otaczające środowisko pozwala na spokojne rozmowy i poznanie siebie. To dobra przestrzeń dla osób mniej energicznych otaczający spokój pozwala na więcej przemyśleń i kontrolę swojego zachowania. Natomiast osoby energiczne w tych spokojniejszych miejscach muszą panować nad swoją spontanicznością, gdyż zbyt duża może przestraszyć.

© 2013 – 2014, mzrobocze. All rights reserved.