FOXBLOG

Artykuły i Publikacje

Co założyć, by wyglądać kobieco i z klasą

Niniejszy post postanowiłam poświęcić ubiorom które nadają płci pięknej niesamowitej gracji oraz kobiecości. W dzisiejszych czasach, świat mody daje nam wspaniałe możliwości, aby odnaleźć odzież, która będzie do nas idealnie pasować, dzięki której będziemy wywierać wielkie wrażenie. Pod lupę dzisiaj położę koronkowe sukienki oraz spodnie cygaretki. Ja osobiście uwielbiam tego typu stroje, a Wy?

Kiedy słyszę hasło „koronkowe sukienki”, od razu kojarzy mi się to z czymś wyjątkowym. W moim życiu widziałam już wiele sukienek różnego typu, jednak to sukienki z koronki jakoś zawsze mnie urzekają. Jest w nich jakaś magia, która potrafi zdziałać cuda. Moim zdaniem tym „czymś”, co sprawia, że mam słabość do tego typu sukienek jest ich niewątpliwa uniwersalność. Jest naprawdę wiele pięknych sukienek, jednak najczęściej dzielą się one na te, które są bardziej formalne i na te, w których można chodzić na co dzień. Natomiast koronkowe sukienki można nosić zarówno w eleganckich, wyjściowych stylizacjach, jak i tych casualowych.

Jeśli chodzi o spodnie cygaretki, to jest to specyficzny rodzaj spodni, które zostały stworzone pod kątem eleganckich stylizacji. Jest to idealne rozwiązanie na spotkania biznesowe, do pracy, a także na randkę. Jeśli chodzi o tą trzecią opcję, to warto byłoby założyć szpilki, dzięki czemu wydłużymy i wyszczuplimy swoje nogi. Spodnie cygaretki doskonale podkreślają kobiece kształty i w tym właśnie tkwi ich sekret. Co więcej dzięki temu, że same są zwężane, daje nam to swobodę w doborze góry, która może być zarówno obcisła, jak i luźniejsza. Oczywiście bluzkę, którą wybierzemy, powinno się wkładać do spodni, ale je wyeksponować, a nie zakrywać.

© 2014 – 2015, invisio. All rights reserved.